Kalėdinės dekoracijos gimsta jūsų rankose!

300x220

Kiekvienais metais suku galvą - kaip švenčių laukimą paversti malonumu. Kaip gyventi šia akimirka ir iš tikrųjų - LAUKTI. O atėjus šventėms DŽIAUGTIS.

Šiais metais siūlau visiems pasidaryti savo dekoracijas Kalėdoms. Įtraukite į gamybą visą šeimyną - kad visi drauge pajaustumėte šią laukimo akimirką.

Linkiu smagios gamybos ir džiaugsmingų akimirkų kartu ;)

Tegul namai pakvimpa šiltais kepiniais...

300x220

Ir tegul tai būna šis tas netradicinio bet labai skanaus ir mažoms burnytėms malonaus ;) Kepsime duoną...iš bananų ;) Šį kepinį atradome dar seniai seniai, kai mažų rankyčių nebuvo net mintyse :) Skubame pasidalinti šiuo skanumynu su jumis. Tai tikrai sveika ir paprasta pagaminti. O gamybos idėja yra tokia, kad procese nuo A iki Z sudalyvautų mažieji - va tada tai šventė visiems. Raitojam...

Helloween - Šaunios idėjos mažylių kostiumams

300x220

Artėja tokia šventė, kuri tikrai populiariai švenčiama Amerikoje. Nors Lietuvoje jos populiarumas menkesnis, pasitaiko ir vakarėlių ir susibūrimų ar šiaip smagių pasisėdėjimų ta tema.

Jeigu mažieji nenori dėvėti kepurės...pasiūlykite jiems tokią, kuriai neatsispirs ;)

300x220

Kiek kartų per dieną jūs vedate darybas tema "užsidėkime kepurę" su savo mažuoju? Aš bent jau tris kartus tai tikrai ;)

Interneto platybėse užmačiau keletą idėjų, kaip paversti kepurę išskirtine ir trokštama dėvėti. Manau kad su minimaliais mezgimo ir nėrimo įgūdžiais bei fantazija galima išgauti šį tą smagaus.

Kaip išsirinkti mokyklinę kuprinę? 10 patarimų, kurie padės apsaugoti jūsų mažųjų nugaras!!!

300x220

Vis daugiau vaikų beldžiasi į specialistų duris su nusiskundimais dėl nugaros skausmų. Skaičiai vis auga, todėl mums, tėvams, būtina atkreipti dėmesį į tai.
Mokslininkai netgi įrodė ryšį tarp mokyklinės kuprinės svorio ir nugaros problemų kylančių vaikams.

7 pramogos itin karštoms dienoms. Subalansuota vaikams bet tinka ir tėvams ;)

300x220

Užklupus karštoms vasaros dienoms, prisiminiau vieną vaizdelį, matytą šalyje, kurioje niekada nėra sniego. Ten vaikai pasidarė čiuožyklą...iš plėvelės, muilo ir vandens. Atrodė pasiutusiai smagu!!!
Taigi šio šilto prisiminimo įkvėpta, dalinuosi su jumis pramogų idėjomis ;)

Ieškom pramogų - FUNIKULIERIUS. Arba Vilniaus Gedimino Pilis vaikams ;)

300x220

Atėjo šiltasis metų periodas tai vis norisi nosį iškišti, kažką paveikti. Tų pramogų su dvimetinuku ant rankų reikia paeiškoti, pačios iš dangaus nekrenta. Tad vasarą tikiuosi pasidalinti idėjomis, ką veikti, kur išeiti ir kitaip papramogauti su mažaisiais.

Idėjos, kaip sutvarkyti vaikų spintą - patogumas ir daugiau vietos garantuoti ;)

300x220

O pertvarkos metu rasti visi išaugti ar net neuždėti rūbai, žaislai gali sutikti naujus šeimininkus - ĮKELK daiktus čia į VaikoSpinta.lt

Taip, mažieji auga itin sparčiai. Taigi ir jų garderobas keičiasi kosminiu greičiu. Tvarkyti spintą du kartus per mėnesį pasidarė jau sunku. O apleidžiant šį reikalą rūbų prisikaupia tiek k...

Mama, kaip manai, ar man verta tapti mama?

300x220

Ir aš klausiau savo mamos... Ir tik dabar supratau, ką ji norėjo man pasakyti...

Kiaušinių marginimo būdai

300x220

Taigi Velykos jau ant nosies ir laukia pati smagiausia šventė - kaiušinių marginimas ;)
Jau aptarėme, kaip dažyti kiaušinius natūraliais dažais , o šį kartą - žvelgiame į įvairiausias marginimo technikas.

Laukiant Velykų - pojūčių dėžutė mažoms rankutėms

300x220

Nors esu mama, kuri nuolatos skuba (o kuri neskuba ;) ? ), nusprendžiau surasti laiko ir užsiimti šiuo projektu. Ir tikrai nenusivyliau. Nes, pasirodo, to laiko daug čia ir neprireikė. Taigi apie viską nuo pradžių.

Natūralūs dažai jūsų Velykiniams margumynams

300x220

Man niekada nebuvo malonu valgyti Velykinius margučius kurie net nulupus lukštą būdavo persmelkti dažais. O kai namie atsirado mažasis - net mintis nekilo duoti jam tokių šventinių atributų.
Taigi šiais metais kimbu į internetines platybes ir eksperimentus - virtuvėje tik natūralūs Velykinių margučių dažai !!!

Praktiški patarimai kaip paversti namus patogesniais ;)

300x220

Iš patirties žinau kad namie su pastoviai lakstančiu mažuoju nelengva palaikyti minimalią tvarką. Užtrunka šiek tiek laiko kol namai tampa vaikams pritaikyti ;) Bet kadangi vaikai visada uaga, keičiasi...tai procesas nesibaigia - tie namai vis taikosi ir taikosi :)
Taigi šiandien pasidalinsiu tikrai išradingom idėjom, kaip padaryti namus patogesniais ir švaresniais gyvenant su mažaisiai...

Žaismingi apelsinai, arba - su Kovo 11-ta!

300x220

Šiaip jau tuos apelsinus užmačiau visai ne kovo 11 proga. Tiesiog jie tokie spalvingi, o čia pat ir Lietuvos diena - pagalvojau, pabūkim žaismingi lietuviškai ;)

Avižinių dribsnių blynai - ruošiamės Užgavėnėms kitaip ;)

300x220

Taigi šovė į galvą tokia žinia - antradienį Užgavėnės !!! Per tą skubėjimą šeimyna turbūt be blynų būtų likus... Kadangi kažkokio specialaus recepto dar neturiu - bandau vis kažką naujo. Ir šiandien atėjo eilė avižiniams dribsniams :)

Tapk savo spintos stiliste su Pinterest ;)

300x220

Pamenu kad kaip ką tik iškeptai mamai kilo tokia problema - reikia išbėgti iš namų, laikas riboja, atidarau spintą, pakrapštau galvą -ir griebiu jau nusistovėjusį mėgstamą derinuką...Finale išėjimas į žmones vis su tuo pačiu stiliumi ir netgi...rūbais :D

Valentino dienos rankų darbo dovanėlės

300x220

Gal Valentino diena ir nėra labai švenčiama suaugusių tarpe, tačiau mes savo vaikams tą šventę galime paversti tikrai laukiama ir mylima. Suteikime jiems galimybę sukurti šį bei tą iš visos savo mažos širdelės ir padovanoti mylimiausiems žmonėms ;)

Ko tikėtis jeigu jūsų mažylis gims Arklio metais, 2014 ?

300x220

Ar jūs laukiatės? O mažylio gimimo data bus kažkur nuo Sausio 31, 2014 iki Vasario 18, 2015? SVEIKINIMAI ! Panašu kad jūs susilauksite mažylio, gimusio Medinio Arklio metais (pagal Kinų horoskopą).

Karšta - Šalta žaidimai vonioje!!

300x220

Na vonia tokia jau vieta kur labai daug linksmybių galvoti nereikia, nes ir taip ten labai jau linksma būna (beja, mūsų tėtis visada iš vonios išeina toks, kad mamai tenka nešti rūbus perrengimui papildomai ir tėčiui).

Bet taip nutiko kad šaldytuve nuo vasaos linksmybių užsiliko valgomaisiais dažais nuspalvinti ledo kubeliai.... tūnojo jie ten liūdnai, prisimindami vasarą, kol vieną d...

Sorų dribsnių pyragėliai tinkantys alergiškiems mažyliams !!

300x220

Na ką jau padarysi, bet tokia tiesa kad aplinkui labai daug alergiškų mažylių. Ir gaila, ir apmaudu bet gyventi toliau tai reikia, ar ne ? ;) Taigi šiandien svečiuose - kulinarinis Blog'as Uraganas virtuvėje su itin naudingu receptu alergiškiems mažyliams.

Miltų dažai (tinkami ragauti ;) )

300x220

Kai už lango blogas oras ar sloga užpuolus tenka pasilikti namie. Na o namie vaikai neturintys ką veikti -košmaras tėvams :) Tad šį kartą pasiūlysiu linksmą užsiėmimą mažiesiems. Na o kol jie kapstysis šiuose dažuose - jums liks laiko ir indus susiplauti ;)

Dovanų idėjos

2post_300x200

Artėja šilta, nuoširdi metų šventė – Kalėdos.

Kadangi vis labiau visur skubame lekiame, gal sustokime akimirką ir pagalvokime apie tuos kuriems norėtume padovanoti kažką mielo, artimo, savo...

Štai keletas šaunių idėjų, kaip kartu su mažaisiais galite praskaidrinti artimųjų šventes ;)

Mes Atsinaujinom!

Vaiko-spinta-logo

Pagaliau mus pasiekė pirmasis sniegas, o su juo ir mes panorom pasikeisti - juk prasideda pats gražiausias metų scezonas su arbata, imbieriniais sausainiais, kvepiančiu cinamonu ir artimųjų šiluma.

Taigi sveiki atvykę į mūsų Blog'ą :)

Stengsimės palaikyti jį kuo aktualesnį jums. Tad jeigu pageidaujate kažkokios temos - rašykit į komentarus šio įr...